pozytywka@gmail.com
Blog > Komentarze do wpisu
Samobójstwo BORowika

Oficer BOR-u ochraniający Sobotkę popełnił samobójstwo. A mówiąc precyzyjnie, został znaleziony martwy a wersja o samobójstwie niewątpliwie jest najwygodniejsza. Osobisty ochroniarz Sobotki byłby zapewne ciekawym świadkiem w aferze starachowickiej. Ale nie będzie bo go dopadła depresja i wziął i się zastrzelił. Dużo wiedzący są wyjątkowo podatni na złe nastroje. I na tajemnicze wypadki.

Marek Papała, komendant główny policji zastrzelony pod własnym domem. Ireneusz Sekuła, prezes GUC i poseł SLD, popełnił samobójstwo strzelając sobie dwukrotnie w brzuch z odległości ok. metra (kryminolodzy do dziś zachodzą w głowę dlaczego wybrał tak dziwaczny sposób). Jacek Dębski, minister sportu, zastrzelony pod knajpą wkrótce po udzieleniu sensacyjnego wywiadu "Zanim mnie załatwią". Marek Karp, założyciel Ośrodka Studiów Wschodnich, wepchnięty pod ciężarówkę przez białoruskiego TIR-a. Michał Falzmann, kontroler NIK-u badający sprawę FOZZ, umiera "na serce". Walerian Pańko, prezes NIK i szef Falzmanna, ginie wkrótce po nim w tajemniczym wypadku samochodowym. Szofer Waleriana Pańki oraz kilku policjantów, którzy byli na miejscu wypadku Pańki (nie pamiętam ale wierzę na słowo Ziemkiewiczowi). 

środa, 01 grudnia 2004, kataryna.kataryna

Polecane wpisy

  • Prezydent broni premiera

    Aleksander Kwaśniewski : "Być może nie rozebrał tego pytania na czynniki pierwsze, być może nie znał podtekstu albo intencji pytającego i być może nie wied

  • Frasyniuk rozumie terrorystów

    Katarzyna Kolenda-Zaleska : To co trzeba z tym zrobić? Władysław Frasyniuk : Jak słucham, to być może trzeba podłożyć bombę i wysadzić to wszystko w powietrze.

  • "Wartością w uprawianiu polityki przez kobiety..."

    Izabela Jaruga-Nowacka do Renaty Beger (podczas sejmowej debaty): "Wartością w uprawianiu polityki przez kobiety, przez większość kobiet, jest to, że sku

TrackBack
TrackBack URL wpisu:
Komentarze
Gość: nurni, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2004/12/02 00:15:54
Oficer BOR-u ochraniający Sobotkę popełnił samobójstwo. A mówiąc precyzyjnie, został znaleziony martwy

-----------------------------------

precyzja jest tu bardzo na miejscu

przydala by sie ochrona dla Peczaka i Dochnala

oni podobnie jak Kulczyk nie boja sie 3 czy czterech lat
boja sie by im sie cos nie przytrafilo
-
Gość: , *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2004/12/02 01:18:44
Jacek Dębski, minister sportu, zastrzelony pod knajpą wkrótce po udzieleniu sensacyjnego wywiadu "Zanim mnie załatwią".
-----------

chyba nie od rzeczy bedzie przypomniec
ze i zabojcy Debskiego cos sie przytrafilo

w "przytrafieniu " nie pomogl nawet specjalny nadzor nad tym wiezniem
-
Gość: hellk, *.echostar.pl
2004/12/02 10:19:48
co oznacza zdanie ,,szofer Waleriana Pańki oraz kilku policjantów, którzy byli na miejscu wypadku Pańki (nie pamiętam ale wierzę na słowo Ziemkiewiczowi).'' ? Bo linka nie widzę. Że też nie żyją czy jak ???
-
2004/12/02 10:43:50
Hellk, tu masz link ale to nie jest pełny tekst (musisz kupić sobie nowego wprościaka):
www.wprost.pl/ar/?O=70593

A zdania o szoferze i policjantach też nie rozumiem.
-
Gość: Andrzej.A, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2004/12/02 11:37:55
O szoferze i policjantach autorka chciała powiedzieć, że też zmarli w niedługim czasie po tym zdarzeniu i to w dość dziwnych okolicznościach.
-
2004/12/02 12:31:02
No i właśnie takiej informacji w artykule Wprost nie ma. Nie wydaje mi się to prawdopodobne ale tego nie wykluczam. Piszą gdzieś o tym?
-
Gość: kataryna, 81.0.80.*
2004/12/02 17:44:07
Bysiutek, szofera i policjantow wzielam z ksiazki Ziemkiewicza, ktory pisal, ze szofer, pierwotnie oskarzany o spowodowanie wypadku, zmarl niedlugo w tajemniczych okolicznosaciach, podobnie jak jacys policjanci, ktorzy byli na miejscu wypadku. Ziemkiewicz ma swoja teorie na ten temat z kolkiem w roli glownej.
-
Gość: , *.n4u.krakow.pl
2004/12/21 21:03:52
Byłem na pogrzebie Pańki (urodził się w sąsiedniej wiosce) ale wtedy jeszcze nie za bardzo wiedziałem o co chodzi. Teraz już wiem troche więcej i ręce mi opadają. Ludzie zróbmy coś z tym draństwem. O ile jeszcze coś da się zrobić. Ale uważam, że takim ludziom jak Falzmann i Pańko jesteśmy to winii. tolek44@tlen.pl
-
Gość: , *.gprs.plus.pl
2008/07/11 11:39:30
policjanci którzy byli na miejscu wypadku utonęli potem na rybach. W biały dzień, przy ładnej pogodzie wypłynęli łódką na jezioro i łódka się wywróciła.
-
2011/08/28 20:08:00
Ziemkiewicz podaje jakies zrodla swoich rewelacji?